22 mei 2026
Op 2 juni a.s. hoopt de Eerste Kamer te debatteren over de Wet strafbaarstelling conversiehandelingen. Deze wet moet het voor bepaalde betrokkenen illegaal maken om iemands seksuele identiteit of genderidentiteit ‘te veranderen of te onderdrukken’.
21 mei 2026
Op woensdag 20 mei vonden de Algemene Ledenvergadering (ALV) en de NPV-lezing plaats in een zaal van Royal Mission in Veenendaal.
14 april 2026
NPV lanceert petitie en organiseert symposium
Draagmoederschap wordt steeds vaker gepresenteerd als een zorgvuldige, liefdevolle oplossing voor een onvervulde kinderwens. Tegelijk is in de praktijk een ingewikkelde juridische kluwen ontstaan. Met een nieuwe wet wil de politiek deze praktijk verder reguleren. De NPV stelt de vraag die onderbelicht blijft: Wat betekent deze wet voor het kind?
Meer leden betekent een krachtiger geluid vóór het leven.
word lid van de NPVDeze website gebruikt cookies voor de beste ervaring.